Bydlíte v Českých Budějovicích a okolí a toužíte mít originální tradiční adventní věnec, promodlený, vyrobený s láskou a navíc chcete podpořit rekonstrukci nádherného památkově chráněného farního areálu na Hosíně (www.mounthosin.cz), který z dálky žehná všem obyvatelům a návštěvníkům českobudějovické kotliny?

PAK JSTE ZDE NA SPRÁVNÉM MÍSTĚ!

Nabízíme adventní věnce ozdobené materiály, které nám Boží stvoření darovalo a které jsme pro  Vás s láskou nasbírali v lese.
Věnce vyrábíme z přírodní chvoje zejména jedle, pocházející z místních lesů. Jsou ozdobené přírodními materiály, jako jsou šišky, kaštany, tyčinky skořice, jeřabiny, šípky, skořápky ořechu, sušené ovoce apod. Kromě toho používáme mašle a některé věnce budou mít i mysliveckou výzdobu jako parůžky a peří, neboť se vždy začínají prodávat o Svatohubertské mši svaté na Slavnost Krista krále, která tento rok spadá na 26. 11. 2023. Koná se od 14.00 hodin v kostele sv. Jana Nepomuckého v Hluboké nad Vltavou za hudebního doprovodu Jihočeských trubačů a chrámového sboru z Lišova.
Bonusem těchto věnců je, že nejsou vyráběny sériově, ale s láskou a jsou promodlené. Při jejích tvorbě se zpívají modlitby chval, které zahrnují požehnáním domácnost, kde věnec bude sloužit. Každý věnec nese pro svého majitele také psaní od Stvořitele.
Máte-li zájem o takový věnec a chcete si ho předobjednat, pak prosíme o vyplnění formuláře klinutím na odkaz níže. V něm najdete doporučený příspěvek, který samozřejmě můžete znásobit podle Vašich možností. Výnos je věnován na projekt www.mounthosin.cz.
Můžete si věnec přijít vybrat jako jedni z prvních v sobotu 25.11.2023 od 12 do 20 hodin v naší příležitostní dílně na faře Hosín 17.
Oficiální prodej začíná v neděli od 13.00 hodin v kostele sv. Jana Nepomuckého v Hluboké nad Vltavou, kde budou všechny vyrobené adventní věnce vystavené. Kromě toho je možné si sjednat vyzvednutí individuálně.